O mnie
Dorota Ledworowska

Trener personalny z ogromną pasją, instruktor Pilates, tańca oraz Pole Dance. Od dziecka związana ze sportem oraz tańcem. Ukończyła poznański AWF - kierunek Taniec w specjalizacji Choreoterapia. Instruktor Pilatesu oraz stretchingu z ogromną pasją do ruchu oraz odkrywania możliwości ciała i całego organizmu. Doświadczenie cały czas zdobywa współpracując indywidualnie z podopiecznymi, z wieloma klubami fitness oraz szkołami tańca. Specjalizuje się w treningu z kobietami. Jest uważna na potrzeby i pragnienia klienta, z którym wspólnie określa cele i realizuje je krok po kroku. Pozytywnie zakręcona na punkcie aktywnego stylu życia i zdrowego odżywiania. Stale pogłębiająca swoją wiedzę na licznych szkoleniach, konwencjach i warsztatach, z dziedzin takich jak psychologia, fizjoterapia, taniec i dietetyka.

Pytania i odpowiedzi
Jak długo trwa trening personalny?

Czas trwania treningu to 60min, ale na pierwsze spotkanie warto zarezerwować ok 1,5h

Jak przygotować się do treningu/zajęć?

Na trening lub zajęcia grupowe weź wygodny sportowy strój oraz wodę. Ćwiczyć możesz boso, w skarpetkach lub w zmiennym obuwiu sportowym. Woda jest również dostępna na miejscu.

Jak wygląda analiza składu ciała?

Należy się do niej przygotować nie jedząc minimum 4 godziny przed pomiarami lub być na czczo oraz nie robić treningu na 12 godzin przed. Na analizatorze stajemy bosymi stopami i najlepiej w samej bieliźnie. Analiza trwa kilka minut