Grafik
Zajęcia Grupowe

Zajęcia grupowe odbywają się w małych, kameralnych grupach dla lepszych efektów. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Zajęcia odbywają się wg grafiku i są skierowane dla każdej osoby, która już ćwiczy lub dopiero chcę zacząć swoją przygodę z ruchem. Oferta: Pilates, Tabata+Mobility, Stretching, Joga. Wszystkie zajęcia trwaja 50-55min, joga trwa 60min.

Zajęcia Pilates

Jest to system ćwiczeń stworzony przez Josepha Pilatesa, który miał na celu wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni całego ciała. Głównym założeniem tej metody jest równowaga między wzmacnianiem mięśni, siłą koncentracji umysłu, a odpowiednio dopasowanym oddechem. Każde z ćwiczeń powinno być wykonywane tak dokładnie, jak to tylko możliwe, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Tu nie liczy się ilość powtórzeń, a jakość wykonywanego ćwiczenia. Kluczowym elementem tej metody jest stabilizacja. Bardzo mocno koncentrujemy się na ustawieniu kręgosłupa, miednicy, żeber, barków i głowy. Jest to filar, który odpowiednio ustabilizowany może utrzymać resztę ciała w dobrej kondycji, a przede wszystkim w zdrowiu.

Zajęcia Joga

Są to zajęcia Body&Mind, czyli połączenia ciała i umysłu, na których pracujemy nad uelastycznieniem i wzmocnieniem ciała przy pomocy asan/jogowych pozycji. Na zajęciach uczymy się pranayamy (ćwiczenia oddechowe), a kończymy savasaną, czyli pozycją relaksu. Zajęcia trwają 60minut.

Zajęcia Stretching

Cała godzina poświęcona rozciąganiu. Jeśli masz zakwasy potreningowe, po tych zajęciach z pewnością poczujesz ulgę. Stretching może być treningiem samym w sobie, ale także uzupełnieniem Twojej treningowej rutyny. Elastyczne ciało to zdrowe ciało.

Zajęcia Body shape

Na zajęciach wzmacniamy całe ciało, wykorzystując gumy oporowe lub dodatkowy ciężar. Pracują ramiona, plecy, brzuch, pośladki i nogi. Na koniec zwykle pojawia się tabata (albo dwie).