Trener personalny Poznań
Efekty treningowe Darii
Efekty treningowe Darii

Z Darią zaczęłyśmy ćwiczyć dokładnie dwa miesiące temu. Cel był konkretny i prosty: schudnąć i wrócić do formy. Daria miała dwa lata przerwy od aktywności, a to bardzo dużo przy siedzącej biurowej pracy. Home office, zamknięte kluby fitness i baseny nie pomagały w zmotywowaniu się do ćwiczeń.

Na pierwszym spotkaniu określiłyśmy konkretny plan działania na dwa miesiące, aż do rozpoczęcia urlopu Darii. Włączyłyśmy w codzienne życie dbanie o zdrową dietę oraz dodatkową aktywność, czyli dużo spacerów, basen i jazda rowerem. Zaczęłyśmy od podstaw. Nauka oddechu, ustawienia kręgosłupa i poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Spotykałyśmy się dwa razy w tygodniu na treningach wzmacniających z dodatkiem interwałów. Jako, że Daria wcześniej biegała, również w półmaratonach, powrót do sprawności był dosyć szybki, a efekty widoczne z treningu na trening.

Efekty wizualne były widoczne po pierwszym miesiącu, po utracie pierwszych kilogramów. Najbardziej zauważalna jest utrata tkanki tłuszczowej w okolicach pasa, ud oraz na twarzy.

W sumie Darii udało się zrzucić 5,5kg co jest świetnym efektem, zważając na niedługi czas naszej współpracy. W ciągu tego czasu realizowałyśmy plan spotykania się dwa razu w tygodniu, bez większych odstępstw, a regularność i ogromne zaangażowanie Darii zrobiła robotę!

Wielkie gratulacje!

🥳
💪